Polonia Bytom - Siarka Tarnobrzeg 1:0
Autor: GumisPB
05.06.2016, 14:15
altW spotkaniu rozegranym w ramach 34. kolejki II ligi, bytomska Polonia wygrała przed własną publicznością z Siarką Tarnobrzeg 1:0. Jedynego gola w tym meczu zdobył Arkadiusz Kowalczyk w 60 minucie. Zespół Ireneusza Kościelniaka mógł objąć prowadzenie wcześniej, ale w 23 minucie Marcin Lachowski nie wykorzystał rzutu karnego - bramkarz gości obronił jego strzał. Bytomianie zakończyli sezon 2015/16 na jedenastym miejscu.

Polonia Bytom - Siarka Tarnobrzeg1 :0 (0:0)
Arkadiusz Kowalczyk 60

Polonia: Adrian Olszewski - Wojciech Jurek, Mateusz Słodowy, Michał Szal, Łukasz Rylukowski - Aleksander Januszkiewicz (59' Michał Zieliński), Wojciech Mróz (90' Dariusz Zapotoczny), Bartłomiej Setlak, Marcin Lachowski, Adrian Krysian (89' Sebastian Pączko) - Arkadiusz Kowalczyk (77' Daniel Kutarba)

Siarka: Kamil Beszczyński - Jan Grzesik, Bartosz Waleńcik, Radosław Sylwestrzak (28' Jakub Więcek; 81' Tomasz Przewoźnik), Krzysztof Suchecki - Jakub Głaz (87' Sebastian Mandzelowski), Marcin Stefanik, Marcin Stromecki, Jakub Wróbel, Adrian Chłoń - Daniel Koczon (46' Dorian Buczek)

żółte kartki: Mróz, Szal, Kowalczyk, Zieliński - Sylwestrzak, Buczek, Chłoń, Więcek
sędziował: Krzysztof Korycki