Przed meczem z Siarką Tarnobrzeg
Autor: GumisPB   
03.06.2016, 21:53
altW sobotę, 4 czerwca, zespół Polonii Bytom rozegra ostatnie w tym sezonie ligowe spotkanie. Do Bytomia zawita Siarka Tarnobrzeg, a mecz zostanie rozegrany w ramach 34. kolejki II ligi.

Siarka Tarnobrzeg do sobotniego spotkania będzie podchodzić jako piąty zespół II ligi z 53 punktami na koncie. W sezonie 2015/16 zespół z województwa podkarpackiego odniósł szesnaście zwycięstw, pięć razy remisował oraz przegrał piętnaście spotkań, ich bilans bramkowy to 47-42.

Sobotni mecz będzie miał dla Siarki duże znaczenie. Zespół prowadzony przez Włodzimierza Gąsiora będzię walczyć do końca o czwartą pozycję w tabeli II ligi, dającą prawo gry w barażu o pierwszą ligę. Ale Siarka musi liczyć na potknięcie Wisły Puławy, która wyprzedza drużynę z Tarnobrzegu o jedno oczko. Bytomianie natomiast do tego spotkania podejdą ze spokojną głową, bowiem już wcześniej zapewnili sobie utrzymanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym.

W spotkaniu rozegranym jesienią lepsi okazali się zawodnicy Siarki, którzy wygrali z Polonią 2:1, bramki w tamtym meczu zdobywali: Marcin Stromecki i Daniel Koczon dla Siarki oraz Jacek Broniewicz dla Polonii.

Sobotnie spotkanie poprowadzi pan Krzysztof Korycki z Warszawy. Początek zawodów o godzinie 17.
 

Reklamy

Silesia Style

Spy-Tech

Miejsce na twoją reklamę

Miejsce na twoją reklamę

SKK na Facebook'u

Ogloszenie