Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg 1:0
Autor: GumisPB
12.05.2016, 16:39
altPolonia Bytom wygrała na własnym stadionie z Kotwicą Kołobrzeg 1:0 w spotkaniu rozegranym w ramach 30. kolejki II ligi. Gola na wagę trzech punktów zdobył Patryk Stefański w 40 minucie meczu. Była to dziesiąta wygrana Polonistów w tym sezonie. W następnej kolejce bytomianie będą pauzować, bo z rozgrywek w przerwie zimowej wycofał się zespół Okocimskiego KS Brzesko.

Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg 1:0 (1:0)
Patryk Stefański 40

Polonia: Adrian Olszewski - Wojciech Jurek, Mateusz Słodowy, Michał Szal, Łukasz Rylukowski - Aleksander Januszkiewicz (63' Adrian Krysian), Bartłomiej Setlak (46' Wojciech Mróz), Kamil Zalewski, Marcin Lachowski, Patryk Stefański (70' Michał Zieliński) - Arkadiusz Kowalczyk (87' Dariusz Zapotoczny)

Kotwica: Wojciech Małecki - Witold Cichy, Jakub Poznański, Jakub Księżniakiewicz, Remigiusz Szywacz - Błażej Nowak (62' Tomasz Rydzak), Korneliusz Sochań (46' Arkadiusz Lewiński), Bruno Żołądź (72' Paweł Łysiak), Mateusz Świętochowski (59' Karol Zieliński), Dominik Böttcher - Tomasz Bejuk

żółte kartki: Krysian, Stefański, Zieliński - Szywacz, Żółądz, Bejuk
sędziował: Maciej Mikołajewski (Świebodzin)