Legionovia Legionowo - Polonia Bytom 1:0
Autor: GumisPB
08.05.2016, 14:04
altPiłkarze bytomskiej Polonii przegrali 0:1 z Legionovią Legionowo w wyjazdowym spotkaniu rozegranym w ramach 29. kolejki II ligi. Gola dla gospodarzy zdobył w 10 minucie Rafał Wolsztyński. Bytomianie mogli doprowadzić do remisu w 61 minucie, ale Adrian Krysian nie wykorzystał rzutu karnego.

Legionovia Legionowo - Polonia Bytom 1:0 (1:0)
Rafał Wolsztyński 10

Legionovia: Piotr Smołuch - Mikołaj Grzelak, Kamil Wiktorski, Aleksander Balat, Krzysztof Michalak - Paweł Garyga (77' Hubert Tylec), Sebastian Milewski, Jarosław Wieczorek, Rafał Wolsztyński (88' Krystian Miś), Krystian Wójcik (70' Wojciech Kalinowski) - Rafał Jankowski (55' Łukasz Wolsztyński)

Polonia: Adrian Olszewski - Wojciech Jurek, Michał Szal, Mateusz Słodowy, Łukasz Rylukowski - Aleksander Januszkiewicz (58' Adrian Krysian), Bartłomiej Setlak, Kamil Zalewski (82' Wojciech Mróz), Marcin Lachowski, Patryk Stefański - Michał Zieliński (46' Arkadiusz Kowalczy)

żółta kartka: Stefański
sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec)